منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

آموزش آسان ساخت انمیشن GIF در فدورا

\"animtotion\"

ساخت انمیشن یک کار هنری و کاملا جذاب هست و ممکن است برای برخی از افراد سرگرم کننده نیز باشد.

ساختن انمیشن نیاز به دانش خود را دارد و لی در این مطلب قصد دارم تا شما را با یک نرم افزار آشنا کنم که براحتی بتوانید یک انمیشن ساده و کاملا شخصی برای خوتان تهیه کنین و یا آن را به دوستانتان هدیه کنین.نام این نرم افزار GiftedMotion است که با داشتن یک رابط کاملا گرافیکی شما قادر خواهید بود تا یک انمیشن حرفه ای بسازید!

برای ساخت انمیشن با برنامه GiftedMotion کافی است بعد از اجرا کردن برنامه ها فایل های تصویری خود را وارد برنامه کنین.مثلا می توانید از صحنه های یک فیلم پشت سر هم عکس گرفته و آنها را ذخیره کرده و وارد برنامه کنید و تنظیمات خود را روی آنها اعمال و سپس از برنامه فایل انمیشن خود را با فرمت Gif دریافت کنین و از آن لذت ببرید.

برنامه ی GiftedMotio قادر هست تا فایلهای با فرمت هایی چون BMP,JPG/JPEG,GIF,PNG را دریافت کند.این برنامه چون با زبان Java نوشته شده است به راحتی قابل اجرا روی اکثر سیستم عامل ها را نیز دارد.

در پایین نمایی از برنامه را  پس از وارد کردن چند عکس به داخل برنامه را مشاهده می کنید که در اینجا می توانید مدت زمان نمایش هر عکس و موقیت نمایش یک عکس را نیز تعیین کنین :

\"giftedmotion\"

همچنین می توانید از قسمت Toolbar برنامه وارد تنظیمات خروجی برنامه شوید و تغییرات خود را اعمال کنین :

\"giftedmotion\"

کار کردن با این برنامه بسیار آسان و راحت می باشد و شما می توانید با صرف چند دقیقه تمام نکات برنامه را یاد گرفته و از این برنامه استفاده کنید.

 

دانلود برنامه  GiftedMotion :

این برنامه را با لینک مستقیم و حجم بسیار کم ۷۰  کیلو بایت را می توانید از اینجا دانلود نمایید :

giftedmotion-1.22.jar -    size : 70 kb -     MD5 : 34ab3424cf07ed6b8832b75e399a4b77

راهنمای اجرای برنامه :

همانطور که گفته شد برنامه با زبان Java نوشته شده است و قادر است روی اکثر سیستم عامل ها اجرا شود.برای اجرای برنامه در فدورا کافی است تا این مطلب را مطالعه کنید.

 

 

مطالب مرتبط :

  1. نصب آسان نرم افزار در فدورا با برنامه AutoPlus
  2. آموزش حل مشکل زیرنویس فیلم ها در فدورا
  3. دانلود آسان و نصب Adobe Flash Player در فدورابرچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,