منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

آموزش نصب Tiny Tiny RSS

نوشته شده توسط علی نعمت اللهی.

بعد از اعلام گوگل مبنی بر بسته شدن گوگل ریدر ، تعداد زیادی سرویس جایگزین به کاربران معرفی شدند اما در بین آن ها هیچ سرویس متن باز و آزادی دیده نمی شد. البته نرم افزار های وابسطه به یک پلتفرم یا یک توزیع مثل lightread وجود دارند اما کاربران ترجیح می دهند از نرم افزار های تحت وب و مستقل از سیستم عامل مثل گوگل ریدر استفاده کنند. با کمی جست و جو در اینترنت نرم افزار تحت وب tiny tiny rss توجهم را به خود جلب کرد. نرم افزاری آزاد و تحت وب. در اینجا نصب این نرم افزار روی هاست شخصی را آموزش می دهیم.

مراحل نصب

  1. به این آدرس بروید و آخرین نسخه ttr  را دریافت کنید.
  2. فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و در هاست خود بارگذاری کنید.
  3. یک دیتابیس برای ttr بسازید. از اطلاعات این دیتابیس در هنگام نصب استفاده کنید.
  4. آدرس “www.your.site.com/tt-rss/install” بروید و با استفاده از اطلاعات دیتابیس و راهنمایی که در نصاب وجود عملیات نصب را انجام دهید.
  5. نام کاربری پیشفرض شما admin و رمز عبور پیشفرض password است. حتما رمز خود را تغییر دهید.

حالا نوبت شماست که در انجمن ttr بگردید و افزونه ها  و پوسته مورد نظرتان را نصب کنید و ttr خود را بسازید. می توانید نرم افزار اندرویدی ttr را از اینجا دریافت کنید.

ویکی ttrانجمن ttr

\"\"

پیشنهاد دوم

پیشنهاد بعدی ما استفاده از سرویس commafeed است که شباهت زیادی به گوگل ریدر دارد ، نیاز به نصب ندارد و از همه مهم تر متن باز است. کافیست در سایت رسمی کاما فید ثبت نام کنید. کاما فید افزونه هایی هم برای کرومیوم ، فایرفاکس و اپرا دارد.

\"commafeed

کاما فید شباهت زیادی به گوگل ریدر دارد

نوشته آموزش نصب Tiny Tiny RSS اولین بار در لینوکس سیزن , آموزش گنو / لینوکس پدیدار شد.برچسب ها : , , , , , ,