منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

بازگشت مجدد پس از چند ماه وقفه!

همان‌طور که مطلعید، حدوداً چند ماهی است که  در وب‌سایت لینوکس ریویو مطلبی منتشرنشده است! و دلیل این موضوع مشغولیت من در دیگر کارهایی بود که درباره نوشتن یک برنامه‌ی Qt داشتم. به همین دلیل نمی‌توانستم در سایت مطلبی جدید بنویسم. همچنین به این دلیل که فعلاً مدتی است فقط من در این سایت مشغول به نوشتن مطالب هستم، بنابراین سایت مدتی است که خالی از مطالب جدید است.

linuxreview-logo

خوشبختانه از امروز وقت بیشتری برای نوشتن مطالب خواهم داشت و سعی خواهم کرد تا حداقل هفته‌ای یک مطلب را در سایت قرار دهم. این مطالب می‌توانند شامل اخبار مهم یا بررسی توزیع‌ها و نرم‌افزارها و مطالب آموزشی همانند قبل باشند. از اینکه در چند وقت اخیر مطلبی در LR منتشر نشد، از خوانندگان ثابت وب‌سایت پوزش می‌طلبم و امیدوارم از این به بعد نیز باما همراه باشید. همچنین امیدوارم با نظرات دل‌نشین خود ما را همراهی کرده و مطالب خود را برای ما ارسال نمایید تا دیگران نیز بتوانند از مطالب شما استفاده کنند و فقط من نویسنده مطالب نباشم!

همچنین از این طریق از تمام کسانی که در این مدت چه در زمان عدم فعالیت و یا قبل از آن با نظرات خود چه در سایت و یا به‌وسیله‌ی E-Mail ما را همراهی و تشویق کردند تشکر کرده و از کسانی که انتقادات خود را باما در میان گذاشته و یا می‌گزارند صمیمانه تشکر می‌کنم.

موفق و پیروز باشید :-)

ارسال نظر سریعبرچسب ها : ,