منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

با واژه‌های مهمل در گوگل جستجو نکنید

psgیکی از موضوعات مورد علاقه من اینه که حداقل هفته‌ای یکبار به بخش آمارهای وبلاگ سر بزنم و معمولا بررسی میکنم تا ببینم آدم‌ها با جستجوی چه کلمات کلیدی توی موتورهای جستجو مثل گوگل وارد این وبلاگ میشن. در طول این چند سال همیشه برای من جالب بوده که در نود درصد موارد، کلمات کلیدی سرچ شده توسط فارسی زبان‌ها توی موتورهای جستجو که اونها رو به اینجا آورده واقعا عبارات مهمل و گنگی بوده که این نشون دهنده ضعف اکثر کاربرها در جستجو توی اینترنت و نداشتن مهارت‌ جستجوی بهینه در موتورهای جستجوست.

مهمترین اصل در یک جستجوی بهینه در موتورهای جستجو انتخاب و استفاده از واژه‌های کلیدی مناسب و کاربردی است و بعد از اون استفاده درست از اپراتورها میتونه باعث بشه تا در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین نتایج رو از جستجوی خودتان در موتورهای جستجو بگیرید و لابلای خروارها مطلب توی اینترنت گم نشید و وقت خودتون رو هدر ندید.

قبلا هم در این باره نوشتم ولی هدفم از نوشتن این مطلب، اشاره به یک دوره عالی درسنامه در همین زمینه‌ست با عنوان “جستجوی قوی در گوگل” که همان دوره اصلی جستجوی قوی با گوگل است که خود گوگل ارائه کرده هست ولی به زبان فارسی که کار رو راحت کرده برای اونهایی که با زبان انگلیسی مشکل دارن.
مثل همه دوره‌های درسنامه، این هم یک دوره ارزشمند و خوبه و پیشنهاد میکنم حتما توی این دوره هم شرکت کنید و دانش خودتون رو در زمینه مهارت‌های جستجو در گوگل تقویت کنید. به امید اینکه در آینده کمتر شاهد استفاده از عبارات درب و داغون و مهمل سرچ شده توسط کاربرهای فارسی زبان توی گوگل باشیم :))

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر این مطلب را دوست داشتید می‌توانید مشترک خوراک‌خوان رایت‌وب شوید تا از این پس همه مطالب بعدی رایت‌وب را در خبرخوانتان،بخوانید... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبرچسب ها : , , , ,