منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

تأخیری دوباره در انتشار نسخه بتا فدورا 18

\"fedoraدر جلسه‌ی Go/No Go که به میزبانی اعضای تیم راهبری مهندسین فدورا (FESCO) برگذار شد، یکبار (برای ششمین بار) انتشار نسخه‌ی بتای فدورا یک هفته به تاخیر افتاد. با این حال اعضای این کمیته و توسعه دهندگان توزیع فدورا با تمام قوا در حال بررسی برای انتشار نسخه‌ی نهایی فدورا در تاریخ ۱۱ دسامبر (برای جلوگیری از برخورد با تعطیلات کریسمس)  می‌باشند.

مطابق با اعلامیه‌ای که در لیست پستی فدورا منتشر شده است، دلایل اصلی این تأخیر باگ‌ها و کامل نشدن برنامه‌ی مدیریت بروزرسانی و همچنین آماده نبودن آناکوندا (نصاب گرافیکی فدورا) می‌باشد. یاروسلاو (Jaroslav) گفت:

امروز در نشست Go/No GO، به دلیل عدم رفع باگ‌های مسدود کننده و کامل نشدن ابزار ارتقاء، تصمیم به تأخیر در انتشار نسخه‌ی بتای فدورا ۱۸ گرفتیم. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانید گزارش کامل این جلسه را مطالعه کنید.

در نتیجه، انتشار این نسخه یک هفته دیگر به تأخیر خواهد افتاد اما انتشار نسخه‌ی نهایی کماکان مطابق برنامه ریزی قبلی یعنی ۱۱ دسامبر برای جلوگیری از برخورد به تعطیلات کریسمس بر سر جای خود باقی ماند. می‌توانید برای اطلاع از جدول کامل زمان بندی، اینجا را مرور کنید….

امیدواریم که این تأخیر، آخرین تأخیر در انتشار این نسخه از فدورا باشد. لازم به ذکر هست که این نسخه از فدورا قرار بود در تاریخ ۶ نوامبر منتشر شود.برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,