منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

تاریخچه‌ خود در گوگل را پاک کنید!

قابلیت جدیدی در گوگل وجود دارد که تاریخچه‌ی تمامی جستجوهای شمارا از زمان ساخت نام کاربری‌تان در گوگل ذخیره می‌کند. برای دسترسی به آن می‌توانید به این لینک وارد شوید. همان‌طور که می‌بینید اکثر اطلاعاتی را که در گوگل جستجو کرده‌اید در این صفحه یافت می‌شوند و اگر کسی ناخواسته به‌حساب شما دسترسی داشته باشد به‌راحتی می‌تواند به این اطلاعات نیز دست یابد برای پاک کردن این اطلاعات می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید.

spyware-google-facebook-redes-sociais

به آن صفحه تاریخچه‌ی خود در گوگل وارد شوید. در سمت راست دکمه‌ای به این شکل  > Settings. قرار دارد با کلیک بر روی آن وارد تنظیمات شده و در صفحه‌ی باز شده بر روی لینک Delete all کلیک نمایید

SNP_F3A5285068FC58C42AD9706CC1D42EE408F5_4352851_en_v0

با زدن دکمه‌ی Turn off می توانید این قابلیت را برای همیشه غیر فعال نمایید. با رفتن به منوی کروم Chrome menu  و کلیک بر روی Clear browsing data از زیر شاخه‌های منوی Tools هم می‌توانید کلیه‌ی اطلاعات خود را در کروم پاک نمایید. 

با رفتن به این صفحه می‌توانید تنظیمات بیشتری را بر روی اکانت خود داشته باشید. به عنوان مثال موارد همگام شده در کروم را محدود و یا پاک نمایید.DuckDuckGo اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که به حریم خصوصی خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید با انجام این کارها کمی به بهبود حریم خصوصی خود کمک کنید. با این حال برای حفظ حزیم خصوصی، استفاده از جستجوگرهایی چون duckduckgo در اولویت اول قرار دارد.

ارسال نظر سریعبرچسب ها : , ,