منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

تبدیل فله‌ای فایل‌های صوتی، از فرمتی به فرمت دیگر (به روز رسانی دوم)واقعا نمی‌دونم چرا اخیرا به کارهای فله‌ای علاقه‌مند شدم! به هر حال، اخیرا تصمیم گرفتم که ترکیباتی از فرمان‌ها که به کار روزانه‌ی خودم میاد رو اینجا بنویسم که هم خودم بعدا بتونم بهش مراجعه کنم و هم شاید به درد برخی دوستان بخوره! چنین پست‌هایی با محاوره‌ی روزانه و اندکی مسخره(!) نگاشته خواهد شد. \":-)\"

اول از همه بگم که مشکل از اینجا شروع شد که من یک سی‌دی موسیقی رسید دستم که پر از شاخه و توی هر شاخه پر از فایل RM بود (یک چیزی شبیه اون سی‌دی ۵۰ سال موسیقی ایران!) خوب اولین قدم کمک گرفتن از برنامه‌ی soundconverter بود که هیچ کمکی بهم نکرد و نتونست اکثر فایل‌ها رو تبدیل کنه! با یکی دو محیط ویندوزی هم تلاش کردم، که یکی دقیقا شبیه soundconverter عمل کرد (که ۹۹٪ حدس می‌زنم پشت پرده از همون استفاده می‌کردند!! دزدهای چیز!) و بقیه هم اصلا کار نکردند!

مشکل دیگه‌ای که داشتم تعدد شاخه‌های فایل‌ها بود که مسلما کارم رو با برخی برنامه‌ها خیلی سخت می‌کرد، ضمن اینکه می‌خواستم شاخه‌بندی فایل‌های تبدیل شده هم تغییر نکنه. من هم تن‌پرور و ایده‌آلیست!!

خلاصه... (بریم صفحه‌ی بعد)


ادامه مطلب «تبدیل فله‌ای فایل‌های صوتی، از فرمتی به فرمت دیگر (به روز رسانی دوم)»برچسب ها :