منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

تخفیف ثبت‌نام برای کاربران اوپن‌استک ایران در OpenStack Paris Summit

به رسم هر ۶ ماه یکبار گردهمایی توسعه‌دهدگان و کاربران اوپن‌استک – OpenStack Summit از سوم تا هفتم نوامبر ۲۰۱۴ – ۱۲ تا ۱۶ آبان ۹۳ در پاریس-فرانسه برگزار می‌شود. این همایش ۵ روزه فرصتی خواهد بود که با مدیران بزرگان رایانش ابری دنیا و توسعه‌دهندگان آنان از نزدیک آشنا شوید و در سخنرانی‌ها، سمینارهای تخصصی و ورکشاپ‌های آموزشی شرکت کنید. قطعا حضور در این همایش برای فعالیت حرفه‌ای چه در زمینه‌ی پروژه‌های اجرایی و چه در زمینه‌ی توسعه پروژه‌های ابری بر پایه اوپن‌استک می‌تواند دید بسیار خوبی به شرکت‌کنندگان بدهد.

OpenStack-Paris-Summit

اگر قصد حضور در این همایش را دارید و شاید هزینه حضور و ثبت‌نام در آن برای شما کمی زیاد باشد می توانید از کد تخفیفی که از طرف بنیاد اوپن‌استک در اختیار جامعه کاربری اوپن‌استک در ایران قرار داده شده استفاده کنید. مهلت ثبت‌نام تا ۲۴ اوکتبر – ۲ آبان خواهد بود و  کد تخفیف ثبت‌نام برای کاربران ایران محدود هستش و بسته به اینکه نفر چندم باشید که درخواست می‌کنید، میتوانید بین ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوید.

صفحه رسمی همایش OpenStack Paris Summit از این لینک در دسترس است و لیست سخنرانان و سمیناردهندگان و اطلاعات تکمیلی از همین آدرس قابل پیگیری است و در صورت تمایل به ثبت‌نام می‌توانید با تماس با من به آدرس ایمیل  me [at] roozbehshafiee [dot] com کد تخفیف مربوطه رو دریافت کنید.برچسب ها : ,