منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

توزیع محبوب فدورا 19 آلفا منتشر شد

\"fedora\"

پس یک هفته تاخیر بالاخره توزیع محبوب و زیبای فدورا ۱۹ آلفا منتشر شد.این نسخه که آخرین ابزارهای دنیای آزاد و Open source را شامل می شود نسخه آلفای آن را جهت نمایش این ویژگی ها منتشر کرده که کاربران می توانند پس از آزمایش آن مشکلات آن را گزارش نماینند تا پس رفع آنها نسخه بتا و پس آن نسخه نهایی فدورا ۱۹ منتشر خواهد شد.

فدورا ۱۹ که با نام گربه ی شرودینگر (Schrödinger’s Cat) می باشد در این نسخه دارای تغییرات و ویژگی های جدیدی می باشد.از جمله این تغییرات می توان به ۳D printing  و چندین ویژگی دیگر اشاره کرد که لیست این ویژگی ها را در اینجا می توانید ببینید.

فدورا ۱۹ در قسمت دسکتاپ نیز از میزکارهای  Gnome 3.8 ,KDE Plasma Workspaces 4.10 و میزکار MATE Desktop 1.6 استفاده می کند که نسخه های Spin آن با میزکارهای دیگر در دسترس و قابل استفاده می باشند.

گفتنی است نسخه بتای فدورا ۱۹ در تاریخ ۲۸-۵-۲۰۱۳ و نسخه نهایی آن در تاریخ ۰۲-۰۷-۲۰۱۳  منتشر خواهد شد که برای دیدن برنامه زمان بندی انتشار فدورا ۱۹ به اینجا مراجه نمایید و جهت دانلود Fedora 19 Alpha با لینک مستقیم و تورنت به اینجا مراجعه نمایید.برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,