منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

ثبت نام دوره تخصصی رایانش ابری (Cloud Computing)

 

مژده به علاقمندان دوره های فوق تخصصی لینوکس در فناوران آنیسا "خانه لینوکس ایران"

ابرهای رایانشی تغییرات شگرفی در دنیای امروز پدید آورده اند و فراگیر شدن این فناوری باعث افزایش کارایی، صرفه جویی در هزینه و زمان و سهولت در مدیریت و کاربری بسیاری از خدمات اینترنتی و مراکز داده شده است. این ویژگی ها موجب محبوبیت و گسترش روزافزون خدمات رایانش ابری و رغبت سازمان ها به مهاجرت و بهره مندی از این مزایا شده است، از این رو نقش ها و موقعیت های شغلی جدیدی ایجاد و برخی از نقش های قبلی کارشناسان فناوری اطلاعات کمرنگ خواهند شد.

اکنون بهترین زمان برای فراگیری مهارت و دانش لازم در این زمینه است.

طبق آمارهای رسمی 76 درصد زیرساخت شرکت های مبتنی بر Cloud بر گنو لینوکس بناشده است. "فناوران آنیسا" به عنوان "خانه لینوکس ایران" دوره های تخصصی رایانش ابری را با مشخصات ذیل برگزار می نماید.

 

محتوای دوره:

در این دوره تلاش می شود با نگاهی کاربردی و جامع به مهمترین حوزه های مرتبط با رایانش ابری پرداخته شود و مخاطبان به واسطه بررسی نمونه های موردی و پیاده سازی سناریوهای عملی متعدد در طول دوره، تخصص لازم به منظور مدیریت، کاربرد، ارائه و انتخاب راهکارهای مناسب کسب و کار و مهاجرت به رایانش ابری را فرا می گیرند.

مخاطبان دوره:

  • دانشجویان، کارشناسان، مشاوران و مدیران فناوری اطلاعات
  • توسعه دهندگان نرم افزار و DevOps

اهداف دوره:

  • آشنایی با مفاهیم رایانش ابری
  • آشنایی با بازار و کسب و کار رایانش ابری
  • آشنایی با سرویس های رایانش ابری
  • بررسی معماری، فناوری ها و زیرساخت رایانش ابری

 

پیش نیاز : دانش در حد LPIC-1

مدت دوره : 32 ساعت

سرفصل دوره در بخش معرفی دوره قابل مشاهده است.

شما می توانید برای اطلاع از زمان برگزاری این دوره تخصصی به تقویم آموزشی فناوران آنیسا و جهت ثبت نام به بخش ثبت نام مراجعه نمایید.

 برچسب ها : , , , ,