منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

خندانک های متفاوت برای Pidgin

\"fedorafans.com\"یکی از جذاب ترین امکانات مسنجر Pidgin امکان تغییر پوسته های خندانک (Smiley Theme) اون هست که برای افرادی که ظاهر مسنجر اهمیت قائل هستند خیلی جالب هست. امروز قصد معرفی ۲ پوسته ی خندانک متفاوت از این مسنجر محبوب رو برای شما داریم.

این قابلیت ویژه ی این مسنجر، طرفداران فدورا رو بر این داشت تا با طراحی و عرضه ی دو پوسته و ایجاد کمی تنوع در استفاده از این مسنجر، لحظات شادی رو برای شما بسازه.


Original Smiley Theme

این پوسته، ۳ سرویس گفتگو رو در بر میگیره

سرویس گفتگوی Yahoo : در این سرویس از خندانک سیستم وب مسنجر یاهو که از زیبایی بسیار زیادی دارند استفاده شده و لازم به ذکر هست که تمامی خندانک های موجود و مخفی این سرویس تا نسخه ی ۱۱ رو در خودش جا داده.

\"Yahoo!

خندانک های Yahoo! Messenger

سرویس های گفتگوی XMPP : این سرویس، سرویس های گفتگوی زیادی رو در خودش جا داده. مانند GTalk، AIM، Facebook Chat و …. که ما برای این سرویس ها از خندانک های کلاسیک سیستم گفتگوی GTalk استفاده کردیم.

\"Google

خندانک های سرویس XMPP

سرویس گفتگوی IRC : یکی از پر طرفدار ترین افزونه ها برای گفتگو در کانال های IRC ، افزونه ChatZilla هست که ما هم در این سرویس از خندانک های همین افزونه استفاده کردیم.

\"IRC

خندانک های سرویس IRC

این پوسته رو میتونید با حجم ۵۱۰ کیلوبایت از لینک زیر دریافت کنید:

Original Smileys [by fedorafans] beta 2.tar


fedorafans Smiley Theme

نام این پوسته بخوبی خودش رو معرفی میکنه. این پوسته توسط خود تیم طرفداران فدورا طراحی و ساخته شده که در تمامی سرویس ها یکسان هست.

\"fedorafans

خندانک های اختصاصی طرفداران فدورا

این پوسته رو میتونید با حجم ۵۷ کیلوبایت از لینک زیر دریافت کنید:

fedorafans Smiley Theme.tar


روش نصب :

نصب این پوسته ها بسیار سادست. برای نصب اون ها کافیست تا پنجره ی Preferences رو با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl + P باز کنید ( همچنین میتونید با استفاده از گزینه ی Tools در پنجره ی Pidgin وارد این محیط شوید ) و تب Themes رو باز کنید، سپس پوسته ها رو کشیده و در قسمت Smiley Theme رها کنید.

\"Install

امیدوارم که با استفاده از این پوسته ها لذت ببرید. \':)\'برچسب ها : , , , , , , , ,