منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

خواستگاری گیکی یک کارآفرین از دوست خترش

انتخاب یه شیوه خاص و متفاوت برای خواستگاری هیچ وقت آسون نبوده. تو دنیای امروز هم که خیلی از آدم‌ها قسمتی از زندگیشون رو تو شبکه‌های اجتماعی می‌گذرونن، شاید سخت‌تر از گذشته باشه که بتونی یه شیوه‌ای انتخاب کنی و پیش ببری، بدون اینکه تو شبکه‌های اجتماعی لو بدی تصمیمت رو! :)
حالا یه آقایی به اسم گای مالاچی تصمیم گرفته بوده که از طریق آپدیت کردن وضعیت فیس‌بوک این کار رو بکنه. این کارآفرین ۳۶ ساله فیس‌بوک دوست دخترش رو های‌جک کرد تا از این طریق یه خوستگاری منحصر به فرد انجام بده. گای میگه که «من وقتی تصمیم گرفتم از دوست دخترم خواستگاری کنم می‌دونستم که می‌خوام گیکی باشه. نه مثل جنگ ستارگان، اون قدر سخت‌گیر نیستم، اما حتما می‌خواستم که گیکی باشه. من به چند تا ایده فکر کردم، اما در نهایت تصمیم گرفتم از فیس‌بوک استفاده کنم. من کمی کدنویسی کردم برای اینکه بتونم ایوا رو فریب بدم، طوری که اون فکر کنه این پیغام‌ها واقعا از فیس‌بوک هستن. بهترین بخش فیس‌بوک برای این کار قسمت وضعیت تاهل بود. برنامه‌ای که من نوشته بودم با پرسیدن چند سوال عمومی ایوا رو فریب می‌داد.»

\"خواستگاری

بعد در مورد وضعیت تاهلش پرسیده شد که چند تا گزینه از جمله متاهل رو در اختیارش قرار می‌داد.

\"خواستگاری

با انتخاب هر کدوم از این گزینه‌ها، از ایوا خواسته می‌شد که متاهل بودنش رو تایید کنه.

\"خواستگاری

با نشون دادن تعدادی از دوست‌های فیس‌بوکی ازش خواسته شد که همسرش رو انتخاب کنه.

\"خواستگاری

سپس این عکس‌ها حذف شدن و عکس گای نشون داده شد.

\"خواستگاری
«اون هیچ ایده‌ای نداشت که داره چه اتفاقی می‌افته، اما خوشبختانه عکس من رو انتخاب کرد! بعد از چند لحظه گیجی و سستی، همه چیز رو براش توضیح دادم.»

منبعبرچسب ها : , ,