منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

دانلود اجزای اندروید ال

گوگل اخیراً در کنفرانس Google I/O نسخه‌ی جدید اندروید را تحت نام Android L در معرض دید قرار داد که فعلاً در مرحله‌ی آزمایشی بوده و برای توسعه‌دهندگان در دسترس قرار گرفته است. این نسخه از اندروید دارای زبان طراحی جدید خود می‌باشد و برنامه‌ها در آن تغییرات زیادی را نسبت به قبل تجربه کرده‌اند.

به طور کلی شاهد برخی تغییرات در گرافیک و ظاهر برنامه‌ها بودیم که از این تغییرات می‌توان از استفاده از Material Design و قلم جدید اشاره داشت. صفحه کلید مجازی جدید معرفی‌شده در این نسخه نیز تحت نام برنامه‌ای موسوم به Android L Keyboard در گوگل پلی قرار گرفته است که می‌توانید به راحتی آن را نصب نمایید.

7249I4A

همچنین تصویر  انیمیشن بوت اندوید نیز زیباتر از قبل شده است که نمایی از آن را می‌توانید در تصویر زیر ببینید. در این قسمت هم روح کلی تغییرات اندروید ال کاملا جاری است.

 

TdgQlGM

 

کاربران و توسعه‌دهندگان در وب‌سایت XDA که یک وب‌سایت جهت تغییر و توسعه برنامه‌های گوشی‌های هوشمند است دست به استخراج برخی بخش‌های اندروید ال زده‌اند که می‌توانید از این لینک برخی از آنان را دریافت نمایید. با این وجود با مراجعه به این صفحه می‌توانید برنامه‌های بیشتری را نیز از اندروید ال داشته باشید.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که تمامی این نرم‌افزارها از یک نسخه‌ی بتا استخراج‌شده‌اند و ممکن است به‌خوبی کار نکنند. همچنین ممکن است این برنامه‌ها در همه‌ی سخت‌افزارها و ابزارها به‌خوبی اجرا نشوند. بنابراین توصیه اصلی من قبل از نصب این برنامه‌ها تهیه نسخه‌ی پشتیبان می‌باشد.

ارسال نظر سریعبرچسب ها : , ,