منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

سخنی با خوانندگان سایت !

نوشته شده توسط .

سلام به جامعه ی اوپن سورس ایران !

سایت سیزن جبنه ی آموزشی و اطلاع رسانی رو برای عزیزان پارسی زبان داره و سعی ما بر بهبود و ارتقاء این قابلیت هاست.اما در این زمینه با مشکلات فراوانی روبره شدیم ویکی از بزرگترین اونها پرسیدن سوال های زیاد و تکراری در پست های مختلف بود و این وقت و انرژی زیادی از نویسندگان سایت سیزن میگرفت. هر چند نویسندگان هم سعی می کردن جواب سوالات رو بدن.

مشکل اصلی در این زمینه پرسیدن سوال های تکراری بود که جواب دادن به اونها تیم سیزن رو خسته می کرد و مشکل اینجا خودش رو نشون داد که بینندگان سایت سیزن هر روز بیشتر می شد و سوالات اونها هر روز بیشتر از دیروز ……

برای رفع این مشکلات مدتی است که سایت سیزن پروژه ی پرسش و پاسخ گنو/لینوکس (asklinux.ir ) رو شروع کرد و آقای علی نعمت اللهی در این زمینه فعالیت های زیادی داشته تا روال  سوال پرسیدن و جواب دادن برای نویسندگان و بینندگان سایت سیزن بهتر و راحت تر از قبل باشه و محدودیت های زمانی و … تیم توسعه ی سایت سیزن سرعت پاسخ گویی رو کم نکنه !

با همه ی این توضیحات و تفاسیر ما هنوز می بینیم که دوستان سوالات خودشون رو در قسمت نظرات میپرسن. پرسیدن سوال در سایت پرسش و پاسخ گنو/لینوکس ویژگی هایی همچون :

  • جلوگیری از پرسیدن سوال های تکراری
  • توانایی جواب دادن کاربران و خوانندگان به سوالات
  • سرعت بالاتر برای رسیدن به بهترین پاسخ
  • اشتراک گذاری سوالات در مکانی عمومی و مشورت با افراد بیشتر برای رسیدن به بهترین پاسخ
  • متکی نبودن به شخص یا گروهی خاص برای رسیدن به پاسخ
  • توانایی پرسیدن سوال برای هر فردی و بدون نیاز به نام به عضویت در سایت پرسش و پاسخ
  • قابلیت پیدا کردن جواب با موتورهای جست و جو همانند گوگل ، بینگ ، داک داک گو و…

شما با پرسیدن سوال هاتون و جواب دادن به سوالهای دوستان خود در سایت پرسش و پاسخ گنو/لینوکس  بیشترین کمک رو به ما و جامعه ی اوپن سورس فارسی می کنین و امیدوارم بتونیم این کار رو با موفقیت با هم ادامه بدیم .

http://www.asklinux.ir

پرسش و پاسخ گنو/لینوکس

دوستدار شما سیدحسینعلی حسینی

نوشته سخنی با خوانندگان سایت ! اولین بار در لینوکس سیزن , آموزش گنو / لینوکس پدیدار شد.برچسب ها : , , , ,