منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

شروع کار اولین سایت پرسش و پاسخ گنو/لینوکس فارسی

 

www.asklinux.ir

 

لینوکس در ایران تازه داره عمومی میشه و سوال های زیادی برای کاربران در شروع کار پیش میاد که بارها جواب های درستی نسبت به این سوال ها داده نمیشه و در بیشتر موارد این سوال ها دیر جواب داده میشن.

به هر حال مجموعه ی این مشکلات و زیاد شدن سوالات کاربران در سایت لینوکس سیزن باعث شد که به فکر مکانی برای جواب دادن به این سوال ها بشیم تا همه کاربران توانایی سوال کردن و جواب دادن به سوالات دیگران رو داشته باشند و امکان جست و جوی مشکل خودشون رو توی موارد مشابه قبلی داشته باشند.

این پروژه تنها برای اوبونتو و نرم افزار های خاصی نیست و تمامی جامعه ی اوپن سورس , پروژه های اوپن سورس  و گنو/لینوکس رو شامل میشه و همه ی گروه های کاربری با انواع سلیقه ها قادر خواهند بود تا سوالات خود رو مطرح کنند و جواب های خود را دریافت کنند.

هر پروژه ای در زمان شروع کمبود ها و مشکلاتی داره  و خواهد داشت واین رو زمان و دانش ما برطرف خواهد کرد و از اونجا که سایت لینوکس سیزن و پرسش و پاسخ گنو/ لینوکس پروژه های آزادی هستند پس همه ی فعالیت های این دو سایت به صورت کاملا آزادانه خواهد بود و بر طبق اصول نرم افزار های آزاد و اوپن سورس هر کسی می تونه در این پروژه ها همکاری کنه واین خصوصیت درسایت لینوکس سیزن و پرسش و پاسخ گنو/لینوکس هم خواهد بود.

سعی شده در سایت www.asklinux.ir همه چیز ساده و راحت طراحی بشه وبرای شروع  کافیه در این سایت ثبت نام کنید و سوال خودتون رو مطرح کنید یا به سوال های دیگرون جواب بدین و یا مشکل خودتون رو جست و جو کنید و جواب خودتون رو پبدا کنید.

 

چند خواهش کوچیک از علاقه مندان و کاربران گنو/لینوکس دارم :

سعی کنید سوال های خودتون رو از این به بعد در پرسسش و پاسخ گنو/لینوکس( www.asklinux.ir )  بپرسید.

سعی کنید به سوال های کاربران دیگه جواب بدین و با این کار خدمتی بزرگ به جامعه ی گنو/لینوکس فارسی کنید.

از گفتن حرف های غیر اخلاقی و ناهنجار و هر گونه بداخلاقی و … پرهیز کنید و فرهنگ گنو/لینوکس و آزادی رو همونطور که همه به اون باوردارند به دیگران نشون بدین.

نسبت به سوال های کاربران تازه کار بی تفاوت نباشید و یادتون باشه روزی ما هم همین نوع سوال ها رو می پرسیدیم و تنها تفاوت ما با اونها زمان و تنها زمانه !‌

همیشه نقد,نظرات و ایده های شما باعث شده که سایت ما پیشرفت های بیشتری داشته  باشه پس ما روازنقد,نظرات و ایده های خود محروم نکنید.

در شروع کار این سایت جواب همه ی سوال ها رو نداره  و تنها زمان و لطف شما کاربران می تونه مجموعه ای از سوال و جواب های با ارزش جمع کنه پس در شروع کار صبر پیشه کنید.

این ها مجموعه ای از خواهش های من از شما عزیزان بود.

به امید پیشرفت های بیشتر و بیشتر ……..

 

 

 

 برچسب ها : , , , , , , ,