منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

ظاهر جدید انجمن اوبونتو

بالاخره بعد از تلاش های بسیار انجمن کاربران ایرانی اوبونتو که به جرئت می توان گفت یکی از محبوب ترین انجمن های فارسی است ظاهری جدید به خود گرفت.

\"\"

متن نوشته شده توسط راهبر اوبونتو جناب آقای  حسن‌پور :‌

با افتخار به اطلاع کاربران عزیز می‌رسونم که بالاخره با تلاش بسیار، کار بروزآوری و تغییر پوسته انجمن‌های فارسی اوبونتو که یکی از پربازدیدترین انجمن‌های نرم‌افزارهای متن‌باز فارسی زبان هست، با موفقیت انجام شد. این انجمن از سال ۱۳۸۴ با فراز و نشیب‌های بسیار و ظاهرهای مختلف تا به امروز در خدمت شما علاقه‌مندان بوده و با حمایتها و پشتیبانی‌های شما اکنون با ظاهر و نسخه جدید به راه خود ادامه می‌دهد.

لازم میدانم از تلاشهای بسیار زیاد دوست خوبمون آقای ساسان برای بومی‌سازی و بهینه‌سازی پوسته انجمن، بروزآوری ترجمه‌ها و بازنویسی تقویم جلالی کمال تشکر رو داشته باشیم. ساسان واقعا ازت ممنونیم و بسیار خوشحالیم که تو رو در جمع خودمون داریم.

نسخه جدید انجمن مراحل تستی مختلفی رو پشت سر گذاشته ولی ممکنه ایراد و اشکالاتی همچنان وجود داشته باشه که از شما خواهش می‌کنیم به محض مشاهده اونها رو گزارش کنید تا به سرعت رفع و رجوع بشن.

لطفا پیشنهادات خودتون در مورد طراحی جدید یا مشکلات موجود را تاپیک مربوطه یا قسمت دیدگاه‌های این پست با ما به اشترک بگذارید \':)\'برچسب ها : , , ,