منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

فیدخوان rssreader.ir

بعد از تعطیل شدن گودر یکی از مشکلاتم خوندن فیدهام بود، یک مدتی از یکی از reader های applicationی استفاده می کردم، تا اینکه از اول تابستون مجبور شدم از دوتا سیستم برای کارهام استفاده کنم.از لپ تاپ خودم و یک PC در ۵۵ کیلومتر دورتر! برای همین نیاز به یک feed خوان تحت وب داشتم.فکر می کنم اکثرشون رو تست کردم و هیچ کدوم چیزی نبود که دلم می خواست.در نهایت commafeed.com به نظرم خوب می یومد.ولی بعد از مدتی خیلی کند شد و به نظرم موقع مهاجرت به یه چیز بهتر!
بعد از مقایسه برنامه های Open Source برای اینکار، بهترین انتخاب به نظرم tiny tiny rss اومد، رابط کاربری خیلی ساده،استفاده از php و mysql که می شد راحت روی هاست ها نصبش کرد، اپلیکشن android و chromium extension که دقیقا همون چیزهایی بود که من نیازداشتم + یکسری قالب خوب!

الان روی دامنه rssreader.ir نصب شده و البته چون روی سرور خودم هست با محدودیت ۱۰۰ کاربر! می تونید عضو بشید و استفاده کنید.برنامه anadroid رو هم توی وب خیلی راحت می شه پیدا کرد. شاید اگه خواستم بصورت رسمی اینکارو انجام بدم چیز بهتری براش بنویسم، ولی فعلا همین خوبهههههه و حتی عالیه!برچسب ها :