منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

لینوکسی‌ها، نسخه ۲

سلام، به نسخه‌ی ۲ لینوکسی‌ها خوش اومدید!
این‌بار با دست پر اومدیم و دیگه تغییر کردیم؛ چه تو استراتژی سایت، چه خود سیستم سایت و حتی پوسته‌ی سایت که سه ساله و احتمالاً خسته کننده شده بود.

پس خداحافظ پوسته‌ی قدیمی!

پوسته‌ی قدیمی لینوکسی‌ها

و سلام به پوسته‌ی جدید

پوسته‌ی جدید لینوکسی‌ها

اول از همه سیستم سایت از وردپرس به جکیل (Jekyll) تغییر کرده و روی گیت‌هاب هم میزبانی میشه. این کار به علت سرعت بهتر، سادگی و همچنین نداشتن هزینه نگهداری، انجام شده و حالا سایت، کدها و محتوایات توی بستر باز در اختیار همه قرار داره و یه جورایی مالکیت عمومی داره.

پوسته سایت هم برگرفته از یکی از پوسته‌های جکیل است که در زیر سایت عنوان شده. پوسته و خود کدها توسعه داده شدن تا به همچین شکلی درومده و سعی کردیم نیازهای یک سایت خبری و آموزشی رو پوشش بده و از بقیه موارد پیچیده خالی باشه تا راحت بتونید مطالب خودتون رو منتشر کنید و مطالب مورد نظرتون هم مطالعه کنید.

همه می‌تونن تو توسعه سایت و انتشار مطلب همکاری کنن و نحوه‌ی همکاری اینجا کامل توضیح داده شده. نویسنده‌های عزیز مالکیت کامل مطالب خودشون رو دارند و می‌تونن با گرفتن حامی، تبلیغات مورد نظر خودشون رو در مطالب قرار بدن. ما تبلیغات کلی نداریم و هر مطلب می‌تونه حامی و تبلیغات داشته باشه. همچنین نویسنده‌ها می‌تونن لینک پرداخت حمایت در زیر مطالب خودشون داشته باشند تا کاربرها ازشون حمایت کنن که توی نوشته‌های صفحه‌ی همکاری کامل توضیح داده شده و نمونه تبلیغات و لینک حمایت هم در زیر همین مطلب می‌تونید ببینید.

در ضمن پوسته‌ی قبلی سایت به همراه کانفیگ‌های مورد نیازش به فروش می‌رسه و برای اطلاعات بیشتر و خرید می‌تونید با ایمیل hi@misam.ir بگیرید.

امیدوارم روزهای خوبی در پیش باشه و همکاری، انتقادات و پیشنهادهای شما در تمام زمینه‌ها به پیشرفت سایت کمک کنه‌ :)

حمایت مالی از نویسنده‌ی این مطلب فقط با ۱۰۰۰ تومان

advertise