منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

مستند We Steal Secrets

چند روز پیش مستند We Steal Secrets رو دانلود کردم، مستندی در مورد ماجرای ویکی لیکس و  ژولین آسانژ.
احتمالا در مورد ویکی لیکس اطلاعات کاملی دارید و می دونید که قضیه از چه قراره،ولی بصورت خلاصه یکسری مخالف از کشور چین، یک سری ریاضی دان و تعدادی خبرنگار در سال ۲۰۰۶ ایده ویکی لیکس رو بنا قرار می دهند و بنا بر اطلاعات آقای آسانژ مدیر ویکی لیکسه( یا حداقل یکی از مهمترین افرادش )

We-Steal-Secrets-The-Story-of-WikiLeaks-movie-poster-2ویکی لیکس اطلاعات محرمانه و طبقه بندی شده از طرف منابع ناشناس رو منتشر می کنه.برای اطلاعات بیشتر در مورد ویکی لیکس می تونید به صفحه‌ش در ویکی پدیا یه نگاهی بندازید.همینطور برای دیدن لیست اسنادی که منتشر شده به این صفحه مراجعه کنید.
موقعی که بحث ویکی لیکس خیلی داغ بود من یکسری از داکیومنت هاشو از تورنت دانلود کردم، فکر می کنم بهترین راه همون تورنت باشه برای دانلود اسنادش( اگه علاقه مند باشید البته ) که خوب دونستند کلیات قضیه خوبه،ولی وارد جزئیات و مدارک شدن خیلی به کار من نمی یومد ، پس دنبالش نکردم.

برای اینکه اگر خواستم لینک دانلود بدم به فیلم هر سری دنبال یک سایت که برای دانلود فیلم اذیت نکنه نگردم، فیلم رو آپلود کردم اینجا تا هر کسی خواست راحت دانلود کنه.

دانلود مستند We Steal Secrets

نظرتون قبل از دیدن و بعد از دیدن این مستند در مورد اینکه این جور افشای اطلاعات کار درستی هست یا نه و همینطور اینکه مستند جهت دار ساخته شده یا نه چیه؟برچسب ها :