منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

مصاحبه مدیر عامل HTC پس از معرفی One

آقای پیتر چو (Peter Chou) یکی از 3 مؤسس و در عین حال مدیر عامل فعلی HTC دیروز مراسم شرکتش در لندن را برگزار و جدیدترین پرچمدار خود یعنی One را به دنیا معرفی کرد.

پس از مراسم، این مدیر سیاه پوش با آرامش خاطری که همیشه در گفتارش دیده می شود، به گفتگو با The Verge نشست و نظرات خود درباره محصول جدید و چشم انداز آینده شرکتش را بیان کرد.

به نظر می رسد HTC آمده که بماند، نه اینکه ببازد. در ادامه مطلب با نارنجی همراه باشید تا ببینید دیدگاه مدیرعامل درباره عملکرد سال گذشته و راهی که امسال در پیش رو ست، چیست.

مهم ترین درس هایی که پارسال از One X و One S گرفتید چه بودند؟ [این را می پرسم] چون آنها نماینده یک تغییر بزرگ در حوزه طراحی برای HTC هستند، درست مثل One؛ رویکرد امسال شما با پارسال چه تقاوت هایی خواهد داشت؟
خب، پارسال ما مجبور بودیم محصولات عالی ای بسازیم که نوآوری زیادی در خود داشته باشند و بررسی های [سایت ها از] آن محصولات هم بسیار مثبت بود، ولی ما در برقراری ارتباط با افرادی که از محصولات مان آگاهی داشتند و واقعاً تحسین شان می کردند شکست خوردیم. فکر می کنم “چطور به نتیجه رساندن بازاریابی” یکی از درس های ما از آن شکست بود و به همین خاطر است که رویکرد بازاریابی جدیدی را شروع کرده ایم. می خواهیم از این پس ما باشیم که تغییرات را رهبری می کنیم و نوآوری را جلو می بریم، حتی قوی تر از قبل. در ضمن، تغییرات بازاریابی را هم باید درست هدایت کنیم.

منبع اصلی خبر