منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

نصب مدیر دانلود Rexloader در اوبونتو

Download Manager های زیادی برای گنو/لینوکس وجود دارند. از این گزینه‌ها، گزینه‌های خط فرمانی قدرتمندی چون wget یا aria2 و حتی Axel و Curl  را می‌توان نام برد که هر یک کاربرد خاص خود رادارند.

بااین‌وجود سرعت دانلود در دو گزینه‌ی aria2 و Axel به دلیل استفاده از روش‌های خاص خود بالاتر از دیگران است در برنامه‌های GUI دار هم اوضاع به همین منوال گزینه‌هایی مانند KGet وجود دارند که کاملاً ساده هستند یا گزینه‌های پیشرفته‌تری مثل UGet و یا XDMan که سرعت بالایی دارند بااین‌وجود Flareget هم گزینه‌ای است اگر بهایش را بپردازید گزینه‌ی مناسبی خواهد بود!

از ویژگی‌های آن می‌توان به یرعت بالاتر و عملکرد تقریباً خوب آن در برابر رقبای دیگر اساره داشت بااین‌حال XDM شاید گزینه‌ی بهتری در سرعت و یا uGet گزینه‌ی بهتری در امکانات و flareget نیز گزینه‌ی تجاری بهتری باشد!!! اما خود Rexloader دست‌وپا بسته نیست و حرف‌هایی برای گفتن دارد! این برنامه با C++ و Qt نوشته‌شده است که قابلیت دانلود فایل‌های تورنت torrent را مانند uGet داراست.

نصب:

Ubuntu 15.04 Vivid Vervet, Ubuntu 14.10 Utopic Unicorn, Ubuntu 14.04 Trusty Tahr, Linux Mint 17.1 Rebecca, Linux Mint 17 Qiana, Pinguy OS 14.04, Elementary OS 0.3 Freya, Peppermint Five, Deepin 2014, LXLE 14.04, Linux Lite 2

برای نصب آن در توزیع‌های  بالا از دستورات زیر استفاده کنید:

Ks4cDGc

1
2
3
sudo add-apt-repository ppa:ra9oaj/spolab
sudo apt-get update
sudo apt-get install rexloader

موفق باشید :)

5 دیدگاه برای این نوشته:

 1. سیروس:
  04 فرو 1394 سریال Flareget نداری با ما به اشتراک بذاری؟!
 2. tireng:
  04 فرو 1394 این چه نوع معرفی بود؟ بهتر بود از نحوه کار کردن با برنامه یا تنظیمات یا قابلیت شناسایی مرورگر و … مطلب می نوشتید. برای معرفی به این سبک بهتره یه باکس تو وبسایت بوجود بیارید که نیاز نباشه مطلب بنویسید تنها نام و دستور نصبو بگید. ممنون
 3. احسان ترک:
  04 فرو 1394 browser integration نداره و قادر نیست شناسایی کنه فقط ویژگیههای گفته شده را داره!
 4. tireng:
  05 فرو 1394 بنده عرض کردم بهتر بود در مطلب ذکر می کردید. چون برای کاربران مهمه.
 5. احسان ترک:
  05 فرو 1394 خوب نگفتم یعنی نداره دیگه. داشت می گفتم. این برنامه سادس.

ارسال نظر سریعبرچسب ها : , , , ,