منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

همایش نرم‌افزارهای آزاد و جشن انتشار اوبونتو ۱۶.۱۰

پنجشنبه آینده ۲۰ آبان، تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان میزبانی همایش نرم‌افزارهای آزاد و جشن انتشار اوبونتو ۱۶.۱۰ رو به عهده داره. گردهمایی که سالهاست میخواستم توش شرکت کنم اما امان از راه دور!جشن انتشار اوبونتو ۱۶.۱۰ کرماناین رویداد دوست‌داشتنی با کمک گروه کاربران گنو/لینوکس کرمان، انجمن گنو/لینوکس دانشگاه باهنر و انجمن مهندسی کامپیوتر دانشگاه باهنر برگزار میشه و قراره به بهانه‌ی انتشار Ubuntu 16.10 چیزای خوبی از  اخبار دنیای آزاد، فناوری‌های جدید اوبونتو، فلسفه‌ی یونیکس و مطالب مرتبط با نرم‌افزارهای آزاد بشنویم و با هم در کارگا‌ه‌های مختلفی مثل آشنایی با وردپرس، Go و امنیت و محرمانگی در لینوکس شرکت کنیم.

۶ ارائه و ۳ کارگاه رو جادی میرمیرانی، دانیال بهزادی، جاوید مومنی، فرود غفوری، میلاد مومنی و محمدرضا میردامادی بر عهده دارن و من هم با افتخار با ارائه‌ی توربو وردپرس خیلی آزاد در اوبونتو اونجا حضور دارم.

شرکت در این همایش هزینه‌ای نداره و فقط برای ثبت نام کارگاه‌ها، ناهار و هزینه‌ی اسکان شب قبل مبلغ خیلی کمی از شرکت‌کننده‌ها گرفته میشه. اگر پیگیر لینوکس و نرم‌افزارهای متن‌باز و بطور کلی آزادی و دنیای آزاد هستین زودتر در سایت رسمی رویداد ثبت‌نام کنین و ۸ و ۳۰ دقیقه‌ی صبح ۲۰ آبان تالار وحدت دانشگاه باهنر باشین.

نوشته همایش نرم‌افزارهای آزاد و جشن انتشار اوبونتو ۱۶.۱۰ اولین بار در تاکسی پدیدار شد.برچسب ها : , ,