منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

ویدئوهای OpenStack Summit 2013

اگر با اوپن‌استک آشنایی دارید خب پس خوش‌به‌حالتون! چون این پست برای شماست! اگر هم آشنایی ندارید این صفحه از ویکیپدیا را بخوانید و اگر برایتان جذاب بود ادامه این مطلب را با من همراه باشید… :)

هرساله دست‌اندرکاران پروژه OpenStack در یکی از شهرهای دنیا سمینار ۴ روزه‌ای برگزار می‌کنند تحت عنوان OpenStack Summit که از تمام  شرکت‌ها و کاربرانی که در استفاده و توسعه OpenStack دخیل هستند دعوت به عمل می‌آورند و تجربیات و دانسته‌های خود را با هم به اشتراک می‌گذارند. از شرکت‌های بزرگی مثل RedHat و Canonical و HP گرفته تا افرادی که در زمینه توسعه نرم افزاری OpenStack دخیل هستند در یکجا جمع میشوند و در مورد آخرین تکنولوژی‌های معرفی شده و تجربیات خودشان در سطوح کاری مختلف با هم تبادل نظر و دانش میکنند.

IMG_2195

سال گذشته این سمینار در ماه نوامبر در هنگ‌کنگ برگزار شد و امسال هم نیز قرار است در ماه می در آتلانتا – آمریکا برگزار شود. به شخصه علاقه زیادی به داشتن ویدئوهای Summit 2013 به واسطه بهترین سورس برای آشنایی با تجربیات بزرگان این صنعت و چگونگی استفاده OpenStack در پروژه‌های اینترپرایز در سطوح گسترده داشتم که من را بر این داشت که این مجموعه را با بهترین کیفت جمع‌آوری کنم.

ویدئوهای OpenStack Summit 2013 با بیش از ۱۵۰ عنوان سمینار با مجوز CC از طرف پروژه OpenStack آماده دانلود کردم که از لینک‌های زیر برای کسانی که مثل من علاقه‌مند به داشتن این منابع آموزشی هستند در دسترس باشد. هر قسمت حدود ۲۰ گیگابایت است که ممکن است برای خیلی از افراد قابل دانلود در ایران نباشد!

دانلود OpenStack Summit 2013 – روز اول
دانلود OpenStack Summit 2013 – روز دوم
دانلود OpenStack Summit 2013 – روز سوم
دانلود OpenStack Summit 2013 – روز چهارم

ولی با این حال این ویدئوها با کیفیت HD به صورت یک پک ۲۰تایی دی‌وی‌دی آماده شده برای کسانی که علاقه‌مند هستند که این سورس‌های آموزشی را داشته باشند. هدف و قصد از این کار کسب درآمد نیست و تنها هدف به اشتراک گذاشتن این دانش و تکنولوژی روز IT است. بنابراین در صورتی که علاقه‌مند به داشتن این DVDها هستید می‌توانید با تماس با من بر روی آدرس Roozbeh.Shafiee بر روی جیمیل و پرداخت هزینه ارسال پستی و هزینه تمام شده برای تهیه DVDها، این مجموعه را در اختیار داشته باشید.برچسب ها : , , , , , ,