منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

پایان پشتیبانی از فدورا ۲۴

fedora24-eol-

با توجه به آخرین انتشار که Fedora 26 می باشد.به اطلاع می رساند که زمان پشتیبانی از Fedora 24  رو به پایان است.فدورا ۲۴ از تاریخ ۸ آگوست ۲۰۱۷ برابر با ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ دیگر پشتیبانی نخواهد شد و مخازن آن هیچگونه بسته ی بروزرسانی شده و بسته های امنیتی و بسته هایی که رفع مشکل (bugfix) شده اند را دریافت نخواهند کرد.

علاوه بر این، پس از تاریخ گفته شده هیچ بسته ی جدیدی به مجموعه ی فدورا ۲۴ اضافه نخواهد شد.

فدورا ۲۴ در تاریخ  ۲۱-۰۶-۲۰۱۶ برابر با ۱ تیرماه سال ۱۳۹۵ منتشر شد که در این زمان جامعه ی فدورا بیش از ۱۰۵۰۰  بسته بروزرسانی را در مخازن فدورا ۲۴ منتشر کرد.گفتنی است که فدورا ۲۴ با کرنل نسخه ۴.۵ و نسخه Fedora 24 Workstation با میزکار Gnome 3.20 منتشر شد.

نکته ی قابل توجه اینکه ، به کاربرانی که از فدورا ۲۴ استفاده می کنند پیشنهاد می شود که قبل از تاریخ اعلام شده به فدورا ۲۵ یا فدورا ۲۶ آپگرید کنند که جهت آپگرید به فدورا ۲۵ می توانید این مطلب را مشاهده کنید و برای آپگرید به فدورا ۲۶ می توانید این مطلب را مشاهده کنید.

با این حال،همانطور که گفته شد آخرین نسخه ی پایدار فدورا ۲۶ می باشد و این در حالی می باشد که برنامه ی زمانبندی انتشار فدورا ۲۷ نیز منتشر شده است که جهت مشاهده ی برنامه ی زمانبندی انتشار فدورا ۲۷ کافیست تا این مطلب را مشاهده نمایید.

 

 برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,