منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

پنجمین همایش سراسری نرم افزارهای آزاد/متن باز ZCONF

poster

باهم باشیم

هرساله بهترین برنامه نویسان و مدیران سرور از تمام نقاط ایران دورهم جمع می‌شوند تا دو روز مفید و به‌یادماندنی را در تقویم خود ثبت کنند. شما هم می‌توانید در این همایش در کنار ما باشید!

از هم یاد بگیریم

هدف اصلی ما آموزش نیست، اما وقتی باهم هستیم ناگزیریم از یادگرفتن:). هرکدام از ما در زمینه‌ای تخصص داریم که می‌توانیم به اشتراک بگذاریم…

لبخند بزنیم

ما یک جامعه‌ی بزرگ و شادیم. ما هرسال از همه جای ایران دورهم جمع می‌شویم که دیداری تازه کنیم. دوستان جدیدی پیدا کنیم و رابطه‌های کاری خود را افزایش دهیم…

بی‌نهایت فکر کنیم

مانند دنیای آزاد / متن‌باز به بی‌نهایت‌ها فکر کنیم.
ما از هر ایده که کارآمد و تازه باشد پشتیبانی می‌کنیم، فقط یک شرط دارد: ایده‌ی شما باید در قالب مجوزهای آزاد / متن‌باز باشد…

اطلاعات کلی:

زمان برگزاری

این همایش به مدت دو روز در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریورماه (پنج‌شنبه و جمعه) برگزار می‌شود. همایش از ساعت ۹ صبح روز ۱۳ شهریور آغاز می‌شود و تا ساعت ۴ بعدازظهر روز ۱۴ شهریور ادامه دارد.

زمان‌بندی کلی روز اول

ساعت ۹ برنامه آغاز می‌شود. ساعت ۱۱ استراحت. ساعت ۱ تا ۲ ناهار. ساعت ۴ استراحت. ساعت ۷ پایان روز اول. زنجان گردی و سپس صرف شام.

زمان‌بندی کلی روز دوم

ساعت ۹ برنامه آغاز می‌شود. ساعت ۱۱ استراحت. ساعت ۱ تا ۲ ناهار. ساعت ۴ استراحت. اختتامیه. سپس در صورت تمایل دوستان می‌توانند در تور تفریحی که از یکی از بناهای تاریخی بازدید خواهد شد شرکت کنند.

محورهای همایش

هر مبحث یا تکنولوژی که با مجوز آزاد/متن‌باز باشد می‌تواند از محورهای این همایش باشد. اگر در هر یک از این محورها تخصصی دارید یا علاقه‌مند به آشنایی هستید می‌توانید در این همایش شرکت کنید.

شرایط شرکت

در هر سن و سالی که باشید با هر تفکری می‌توانید به‌راحتی در این همایش شرکت کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد. برای حضور در همایش فقط دو نکته را در نظر داشته باشید: لبخند بزنید و لباس گرم را فراموش نکنید:)

محل برگزاری

زنجان. انتهای خیابان فاتح. خیابان پروین اعتصامی. جنب شرکت شیر پاستوریزه‌ی پگاه زنجان. کانون فرهنگی شیخ الاشراق سهروردی

نحوه‌ی ثبت نام

برای ثبت نام می توانید به نشانی payment.zconf.ir بروید و به راحتی ثبت نام کنید. فقط عجله کنید. اگر دیرتر از موعد مقرر ثبت نام کنید هزینه ها دوبرابر می‌شوند :)

زمان ثبت نام

اگر تا تاریخ ۱۳ مرداد ثبت‌نام کنید هزینه‌ی شرکت در همایش ۵۰ هزار تومان خواهد بود. اگر تا یک شهریور ثبت‌نام کنید ۱۰۰ هزار تومان و اگر در ۱۳ روز آخر ثبت‌نام کنید ۲۰۰ هزار تومان باید پرداخت کنید. عجله کنید:)

برای اطلاعات بیشتر از نحوه‌ی حضور و شرکت در همایش به سایت همایشش zconf.ir مراجعه کنید.

1 دیدگاه برای این نوشته:

  1. ali:
    ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ممنون از اطلاع رسانی

ارسال نظر سریعبرچسب ها : ,