منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

چگونه به زور ۲۳ گیگابایت فضای رایگان از دراپ‌ باکس دریافت کنیم؟!

کاوشگر: بی‌شک Dropbox یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های میزبانی فایل است که بسیاری از افراد از آن برای پشتیبان‌گیری، به اشتراک گذاری  و همگام‌سازی اطلاعات خود استفاده می‌کنند. اگر از کاربران این سرویس باشید می‌دانید که در ابتدا دراپ باکس یک فضای ۲ گیگابایتی در اختیار شما قرار می‌دهد که با دعوت کردن دوستان خود به این سرویس می‌توانید فضای خود را نهایتا تا ۸ گیگابایت افزایش دهید.

افزایش حجم ۲۳ گیگابایتی دراپ باکس

اما در این نوشته با معرفی روشی می‌خواهیم ۲۳ گیگابایت فضای اضافی از دراپ باکس هدیه بگیریم! برای اینکار شما نیاز به یک دستگاه اندرویدی دارید. مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱- اگر در حال حاضر نسخه‌ای از دراپ باکس را بر روی دستگاه اندرویدی خود دارید، از طریق Settings > Applications > Manage Applications > Dropbox ابتدا داده‌های موجود را پاک کرده و سپس این نسخه را حذف کنید.

۲- نسخه‌ی مخصوص فعال سازی ۲۳ گیگ را از این آدرس دریافت کرده و نصب کنید.

Note: There is a file embedded within this post, please visit this post to download the file.

۳- برنامه را اجرا کرده، با اکانت خود وارد شوید و منتظر ایمیل تایید افزایش حجم بمانید.

رسیدن ایمیل تایید ممکن است حتی تا نیم ساعت طول بکشد، پس صبور باشید. پس از دریافت ایمیل و تایید افزایش اعتبار، حتما این نسخه را از روی دستگاه خود حذف کنید و اپ رسمی دراپ باکس را مجددا نصب کنید. اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید، ۲۳ گیگابایت به حجم فعلی اکانت شما افزوده می‌شود. نکته‌ای ناراحت کننده در این مورد این فضا این است که شما آن را فقط برای دو سال در اختیار دارید!

پی‌نوشت: بعد از اینکه این خبر را خواندم، کنجکاو شدم تا مناسبت آن را پیدا کنم. آنطور که من بررسی کردم (+ و +) این ۲۳ گیگابایت فضا حاصل قراردادی بوده است که HTC با Dropbox برای دستگاه‌های to HTC Sense 4.0 بسته‌اند. همانطور که در ایمیل تایید دراپ باکس اینطور می‌گوید:

Thanks for supercharging your HTC device with Dropbox!

و دلیل اینکه شما برای فعال‌سازی این ۲۳ گیگابایت از یک اپ ثانویه استفاده کردید هم دقیقا همین مورد است.

توجه: این روش را شخصا تست کرده و جواب گرفتم. اما توجه داشته باشید که این کار را کاملا با مسئولیت خودتان انجام دهید. به دلیل اینکه ممکن است بعدا حساب شما از طرف دراپ باکس به دلیل نقض شرایط استفاده از این سرویس مسدود شود!


فید کاوشگر مشترک فید اصلی کاوشگر شوید تا حتی یک مطلب را از دست ندهید!


تبلیغات در گوگلبرچسب ها : , , , , , , ,