منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

کافه بازار، مارکت برنامه‌های اندرویدی برای کاربران ایرانی

کاوشگر: اولین مشکلی که هر کاربر تازه‌ کار اندروید با آن روبرو می‌شود، عدم دسترسی به مارکت اندورید (به دلیل تحریم گوگل) برای نصب برنامه‌های اندروید و به روز رسانی برنامه‌های موجود است. در حال حاضر به غیر از مارکت اصلی اندورید مارکت‌های دیگری نیز برای دریافت و نصب برنامه‌ها وجود دارند.
یکی از این مارکت‌ها، بازار است که برای کاربران ایرانی طراحی شده است. تا قبل از معرفی بازار کاربران برای دریافت یک برنامه‌ی اندرویدی سختی‌های زیادی را متحمل می‌شدند و اغلب ذوق و شوق‌شان برای استفاده از اپ‌های کاربردی و جالب بعد از مدتی از بین می‌رفت! اما حالا بازار این مشکل را تا حد بسیاری برطرف کرده است.

\"بازار

برای دریافت بازار کافی است یه سایت getbazaar.com مراجعه کرده و بر روی دکمه‌ی دریافت برنامه کلیک کنید. اگر از طریق دستگاه اندرویدی خود به این سایت بروید (به شرط فعال کردن نصب برنامه‌ها از محلی غیر از مارکت اندورید ) می‌توانید به صورت مستقیم بازار را نصب کنید، در غیر این صورت پس از انتقال فایل apk و اجرای آن باید بازار را نصب کنید.

\"دریافت

بعد از ورود به برنامه می‌توانید از منو، زبان را بر روی فارسی تغییر دهید. اولین صفحه‌ی ورودی برنامه به معرفی نرم‌افزارهای ویژه می‌پردازد. همچنین می‌توانید از لیست موضوعات به سرعت برنامه مورد نظر خود را بیابید.

\"برنامه‌های

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب بازار امکان جستجو در اپلیکیشن‌های موجود در بازار است. با کلیک بر روی آیکن جستجو و وارد کردن نام اپ مورد نظر می‌توانید لیستی از برنامه‌های که به جستجوی شما نزدیک است را مشاهده و پس از مطالعه‌ی توضیحات، آن را نصب کنید. همچنین جستجو به زبان فارسی هم شما را به نتیجه‌ی مطلوب می‌رساند!

\"جستجو

در جدیدترین نگارش اپ بازار شما می‌توانید به صورت همزمان چندین برنامه را نصب کنید. همچنین امکان ذخیره‌ی بخش دانلود شده در صورت قطع ارتباط و ادامه دانلود و نصب در زمانی دیگر وجود دارد.

\"نصب

همچنین در صورتی که اپلیکیشن‌هایی که نصب کرده‌اید نیازمند به‌روزرسانی باشند، در نوار ابزار بازار به شما هشدار داده می‌شود و با یک کلیک می‌توانید اپ مورد نظر را به روز رسانی کنید.

\"به‌روزرسانی‌ها

حرف آخر اینکه با بازار لذت نصب راحت برنامه‌های اندرویدی را تجربه کنید! اطلاعات بیشتر در مورد بازار را از اینجا بخوانید. خواندن راهنمای بازار هم برای استفاده از قسمت‌های مختلف سایت و برنامه بازار پیشنهاد می‌شود.

پی‌نوشت: با راه‌ اندازی بخش اندروید در کاوشگر، از این به بعد  منتظر اخبار، اپلیکیشن‌های مفید و کاربردی و در آینده برنامه‌نویسی برای اندورید باشید!


نوشته‌های مرتبط:

\"ارسال


\"فید مشترک فید اصلی کاوشگر شوید تا حتی یک مطلب را از دست ندهید!


\"خدماتبرچسب ها : , , , , , , , ,