منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

کتاب آرچ ۲۰۱۳.۱ منتشر شد!

کتاب آرچ فارسی توسط آقای ایمان عزیزی ترجمه و منتشر شد !‌

انتشار این کتاب کاری بسیار بزرگ و گرانبها بوده و بهتر دیدم ادامه ی داستان رو از زبان خود ایشون بشنوید  :‌

 

بعد از تغییرات بسیار زیادی که با آرچ در سال گذشته همراه شده بود بر آن شدم تا کتاب آرچ را از پایه و با دقت بیشتری، همراه با به روز رسانی‌های اخیر آماده و منتشر کنم. و امروز مفتخرم که اعلام کنم این کتاب آماده و شما می‌توانید آن را به صورت آزاد دریافت کنید.

در ابتدا جا دارد از تمام دوستانی که من رو در خلق این اثر یاری کردند تشکر کنم. به ویژه دوست عزیزم علیرضا برهان که در تکمیل و ویرایش این کتاب کمک شایانی به من کرد.

از تمام وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های مرتبط که زحمت اطلاع‌رسانی در خصوص انتشار این نسخه از کتاب را به عهده می‌گیرند صمیمانه سپاسگزارم.

این نسخه از کتاب در دو نسخه ارائه می‌شود. هر دو نسخه از نظر محتوا کاملا شبیه به یکدیگر می‌باشند و تنها تفاوت آن‌ها در صفحهٔ سپاس است.

اما صفحهٔ سپاس چیست؟ دوستانی که از طریق لینکی که در ادامه قرار گرفته کتاب را به مبلغ ۳۸۰۰ تومان خریداری کنند نسخهٔ امضا شده که حاوی تشکر بنده به همراه امضاء در انتهای آن است را به منظور قدردانی دریافت خواهند کرد.

 

برای خرید نسخه ی امضا و حمایت  از تیم ترجمه به سایت زیر بروید :‌

 

http://emanlog.com/?p=324

 

نسخهٔ PDF

http://bit.ly/YkM8w5

(کمتر از ۸۰۰ کیلوبایت )

نسخهٔ ODT

http://bit.ly/15Fnqg0

( کمتر از ۳۲۰ کیلوبایت )

به هر حال حمایت شما از کتاب با خرید نسخهٔ امضا شده ما را در خلق آثاری از این دست در آینده یاری خواهد کرد.

همچنین شما می‌توانید از طریق صفحهٔ زیر هدایای نقدی خود را برای ما ارسال کنید.

http://emanlog.com/?page_id=74

سایت لینوکس سیزن از تمامی علاقه مندانی که قصد انجام کارهایی از این قبیل دارند حمایت می کند و شما می تونین کار یا ایده ی  خودتون رو برای ما ارسال کنید تا با نام خود شما منتشر کنیم !برچسب ها : , , , , , ,