منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

کتاب رایگان آموزش گیمپ به زبان فارسی

در پستی سایت هایی را برای آموزش نرم افزار اپن سورس GIMP  معرفی کردم که تماماً به زبان انگلیسی هستند اگر با آن آموزش ها مشکل دارید پس کتاب آموزش آن را به رایگان دانلود کنید آن هم به زبان فارسی .\"\"

سایت Gimp.ir اقدام به ساخت وانتشار راهنمای فارسی گیمپ به زبان فارسی کرده که شرح کتاب را به نقل از خود سایت در زیر مشاهده می نمایید:

اولین نسخه( ویرایش نشده )از کتاب آموزش فارسی گیمپ با نام گیمپ بر روی پایگاه اینترنتی  gimp.ir بصورت آزاد قرار گرفت . این کتاب در ۱۵ فصل و ۲۵۰ صفحه رنگی با فرمت PDF قابل دریافت است . از فصل های ۱ تا ۱۰ خواننده با محیط گیمپ و چگونگی کار با گیمپ آشنا می شود و در ۵ فصل باقیمانده با اجرای پروژه های عملی مانند اصلاح و ترمیم تصاویر و ساخت جلوه های ویژه و کار بر روی نوشته ها و گرافیک وب اشاره کرد . بخش هایی از کتاب هنوز کامل نشده است ولی قابل استفاده است و انتشار این کتاب برای جمع اوری نظرات کاربران برای قسمت های مختلف کتاب ، فونت های استفاده شده در کتاب ، اشکالات موجود در کتاب و اضافه کردن قسمت های پیشنهادی است . همچنین علاوه بر این کتاب کاربران می توانند در انجمن های گفتگوی سایت گیمپ forum.gimp.ir سوالات خودشان را مطرح کنند. برای اطلاعات بیشتر و چگونگی دریافت این کتاب به صفحه پروژه این کتاب در آدرس http://gimp.ir/?page_id=9 مراجعه کنید.

برای دریافت کتاب و پیگیری آخرین اخبار انتشار آن به سایت gimp.ir مراجعه کنید.

فیس بوک من | فرندفید من توییتر من |   اشتراک ایمیلی | کارت ویزیت من |  پروفیل من در گوگل

1 دیدگاه برای این نوشته:

  1. \'\'سلمان:

    2010-Mar-06
    کتاب خوبی شده/ درود.

\"ارسالبرچسب ها : , , , , ,