منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

کنونیکال و اوبونتو در CES 2012

کنونیکال رسما اعلام کرد که در اجلاس بین المللی CES 2012 حضور خواهد داشت.  Consumer Electronics Show) CES)  یکی از بزرگترین اجلاس سالانه است که در آن بزرگترین شرکت های حوزه IT و الکترونیکی محصولات و نوآوری های خود را ارایه می کنند. امسال CES 2012 در شهر لاس وگاس و در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ زانویه برگزار خواهد شد. کنونیکال در اطلاعیه کوتاه اینطور بیان کرد:

ما در این اجلاس آخرین های دسکتاپ و پردازش ابری نمایش هایی از اوبونتو وان و همچنین طرح مفهومی ویژه ای از اوبونتو ارایه خواهیم داد.

\"\"

همانطور که از بخش اول این اطلاعیه مشخص است کنونیکال راجع به نوآوری ها خود در نسخه دسکتاپ و همچنین ویژگی هایی از یونیتی و همینطور طرح هایی در پردازش ابری نمایش هایی خواهد داشت. اما در بخش دوم راجع یه طرح مفهومی ویژه گفته شده است و هیچ توضیحی راجع به آن در ادامه داده نشده که خود احتمال یک سورپرایز به کاربران اوبونتو و طرف داران لینوکس و دنیای آزاد می دهد. همچنین می دانیم که اوبونتو در سال ۲۰۱۴ برای تلفن ها و تلویزیون های هوشمند و همچنین تبلت ها نیز منتشر خواهد شد که احتمال دارد در این اجلاس راجع به آن هم گفته شود و در احتمالی دیگر نسخه آرم اوبونتو سرور که در کنار قدرت و امنیت بسیار بالا در کنار مصرف انرژی بسیار پایین امکان ارایه را دارند.

خوشبختانه تا این اجلاس زمان زیادی باقی نیست که احتایح به صبری طولانی برای آن باشد.برچسب ها : , , , , , ,