منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

101 – LPIC 1 رو از این جا دنبال کنید !

سلام دوستان . در واقع باید گفت که lpic 1 – 101 رو از اون جا دنبال کنید :ی چرا که امروز در مورد یک منبع واقعا خوب می خواهیم صحبت کنیم که هم از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است و هم رایگان هست و از همه مهم تر این که فارسی هست ! دوره ها و منابع زیادی برای lpic 1 به صورت پراکنده وجود داره ولی شاید بشه این رو جزء بهترین ها دونست .

فایل های ویدیویی lpic 1 – 101 به زبان فارسی و با کیفیتی مناسب توسط جادی عزیز تهیه شده که به صورت رایگان می تونید از این جا دریافتش کنید .

طبیعتا فایل ویدویی یک بار بخش میشه و نمیشه تمامی نکات رو به ذهن سپرد و یا این که هر بار نمیشه به یک فایل نیم ساعته رجوع و جلو عقب کرد تا نکته ی خودمون رو پیدا کنیم . برای همین باید نکته برداری کرد و اون ها رو داخل یک کاغذ یا جایی نوشت . اما جادی فکر این جا رو هم کرده ! و با این کتابی که بیرون داده کار ما رو راحت تر کرده . در واقع تمام کارهایی که در فیلم هاش می کنه رو به صورت منظم و با زبانی روان نوشته که می تونید از این جا تهیه کنیدش .

جمع بندی : بنده به شخصه lpic 1 رو قبلا گذرونده بودم اما باز هم این فیلم ها رو دیدیم . نکته ای که توی تمام آموزش ها هست اینه که هیچ کدام کامل و جامع نیستند و هر بار آدم چیزهایی یاد میگیره . حالا هر چقدر هم که کوچیک باشه . هم چنین طبیعتا یک سری از جاها رو جادی نسبت به منابعی که من دنبال کردم قوی تر گفته و جاهایی رو هم منابع دیگه

اما در مجموع میشه کیفیت عالی کار رو فهمید . مخصوصا اگر دستی توی تهیه آموزش داشته باشید :)برچسب ها : , , , , , ,