منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

Aviate، لانچری جدید و هوشمند

پیش‌ازاین لانچر هوشمندی تحت عنوان Aviate  به‌صورت بتا عرضه‌شده بود که اخیراً توسط یاهو خریداری و از حالت بتا خارج‌شده و برای عموم منتشر گردید این لانچر فراتر از یک لانچر ساده عمل کرده و اکثر کارهای روزمره‌ی شمارا مدیریت می‌کند.

aviate-launher

صفحه‌ی خانگی لانچر به شکل زیر است.  که به‌راحتی می‌توانید آیکون‌های خود را در داک پایین صفحه قرار دهید. در این بخش هم می‌توانید از ویدجت و یا تصویر موردنظر خود استفاده کنید.

20140625_000026

در برگه‌ی سمت چپ که قابل‌تغییر به فعالیت‌های مختلف روزانه هست، می‌توانید به رنام‌های مختلف موردنظر خود را به همراه ویدجت مناسب قرار دهید در قسمت فعالیت‌های امروز می‌توانید آب‌وهوا و رخدادهای هرروز را ببینید.

20140625_000053

در سربرگ سمت راست هم که با سواپ به سمت راست باز می‌شود می‌توانید لیست از برنامه‌های محبوب خود را به صورتی دسته‌بندی‌شده ببینید. با سواپ مجدد در این سربرگ به سمت راست لیست کامل برنامه‌های نصب‌شده به ترتیب حروف الفبا قرارگرفته‌اند.

20140625_000151

یکی از مشکلات موجود در بخش لیست برنامه‌ها عدم امکان نحوه‌ی مرتب‌سازی است که تنها بر اساس حروف الفبا می‌باشد.

20140625_000136

در قسمت امروز که مربوط به مدیریت کارهای روزمره است بخشی برای پخش موسیقی بانام Listening تعبیه‌شده است که اگر با برنامه‌ی مختص به موسیقی که در پایین صفحه قرار دارد شروع به پخش موسیقی کنید کنترل‌هایی را برای مدیریت پخش موسیقی و تصویر کاور آلبوم نمایش داده خواهد شد.

20140625_145648

ویدیو:

سخن پایانی:

این نرم‌افزار تجربه‌ی جدیدی از کار با اندرویید را برای شما فراهم می‌کند که تا به حال شاید در سیستم عامل دیگری تجربه نکرده باشید. به دلیل اینکه این نرم‌افزار تجربه‌ی جدیدی را برای کاربران اندروید مهیا می کند بر آن شدم تا با معرفی آن این تجربه را دیگر دوستان نیز داشته باشند.

لینک برنامه:

لینک برنامه در گوگل پلی

4 دیدگاه برای این نوشته:

 1. مجتبی:
  ۰۴ تیر ۱۳۹۳ پست مفیدی بود
  از نظر شما بهترین لانچر برای اندروید چیست؟
 2. سانی:
  ۰۵ تیر ۱۳۹۳ سلاملطفا آدرسش رو در گوگل پلی روبزارید.
  مرسی
 3. احسان ترک:
  ۰۵ تیر ۱۳۹۳ لینکشو گذاشتم
 4. فرهاد فرامرزی:
  ۰۶ تیر ۱۳۹۳ خیلی عالیه، من نصب کردم ، از محیط بی ریخت لانچر دیفالت اندروید خیلی بهتره ، این باعث شد برم برنامه های دیگه یاهو رو نصب کنم

ارسال نظر سریعبرچسب ها : , ,