منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

فصل پایانی Game of thrones

همونطور که قطعا اطلاع دارید یک هفته‌ای از انتشار قسمت نخست آخرین فصل یکی از هیجان‌انگیزترین سریال‌های دنیا میگذره. در لحظه‌ای که این پست رو مینویسم تنها سه روز به انتشار قسمت دوم سریال باقی مونده. اکثر دوستان بی صبرانه هر قسمت رو دنبال می‌کنند و انتظار دارند قهرمان‌هاشون به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

GOT Final season

من تصمیم گرفتم تماشای سریال رو متوقف کنم و نهایتا سریال رو یکجا پس از پایان ببینم. و با توجه به حضور دائمی‌ام تو مراکز دانشگاهی که چند ده هزار دانشجو دارند همه جا درباره سریال صحبت می‌کنند به نظر کار سختی رو پیش رو دارم.

یکی دیگه از چالش‌های این کار، شبکه‌های اجتماعی هستند که هیچ طور نمی‌شه محتواشون رو پالایش کرد. این روزها هر وب سایت شامل تعداد قابل توجه‌ای Spoiler هست و بعید میدونم اتفاق مهمی رخ بده و نهایتا همه ازش مطلع نشند.

با تعطیل کردن شبکه‌های اجتماعی این موقعیت رو به یک فرصت تبدیل می‌کنم تا فرصت بیشتری برای کارهام داشته باشم و بتونم با دقت بیشتری بهشون رسیدگی کنم و همینطور بتونم نهایتا سریال رو یکجا و بدون شکنجه روحی شدن به پایان برسونم.

اگر شما هم مثل من علاقمند یا طرفدار شخصیت پیتر بیلیش بودید دعوت میکنم تا مطلبی که زنده بودن پیتر بیلیش رو بررسی میکنه مطالعه کنید. تقریبا یک هفته قبل از شروع فصل پایانی به روز رسانی شده. حتی اگر از این شخصیت متنفر بودید هم شاید براتون جذاب باشه.

به امید یک فصل جذاب با کلی اتفاقات غیرقابل پیش بینی…