منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

GMail و پشتیبانی از زبان‌های راست به چپ

اگر از آن دسته از افرادی هستید که معمولاً علاقه دارید ضمایمی که به پست الکترونیکی شما ارسال‌شده است را  ذخیره کنید، و اگر مقدار فضای باقی‌مانده در اسمارت‌فونتان به‌اندازه کافی نیست یا دوست دارید نسخه‌ای از ضمایم دریافتی خود را در گوگل درایو نیز داشته باشید. حتماً قرار نیست  که آنان را به‌صورت محلی ذخیره کنید، با  با نسخه‌ی جدید Gmail، مشکل شما در ذخیره ضمایم برطرف خواهد شد.

در نسخه‌ی جدید نرم‌افزار GMail که برای اندرونید عرضه‌شده است، شما قادر خواهید بود تا ضمایم دریافتی  GMail خود را به‌راحتی در Google Drive ذخیره نمایید.

gmail-android market

همچنین در این نسخه دسترسی به نوار ناوبری به‌سادگی و با یک سواپ ساده خواهد بود. در نسخه‌ی جدید نرم‌افزار GMail در اندرونید پشتیبانی از زبان‌های راست به چپ بهبودیافته است که خبر مناسبی برای کاربران ایرانی خواهد بود. این موضوع شامل زبان‌های عبری و عربی نیز خواهد بود.

بعضی مواقع نیز پیش می‌آید که برخی پیغام‌ها  اشتباهاً به پوشه‌ی اسپم انتقال‌یافته و به‌اشتباهاسپم تشخیص داده‌شده‌اند،  از این به بعد توضیحاتی در بخش اسپم (Spam) درج خواهد شد تا بفهمید چرا این پیغام به‌عنوان اسپم تشخیص داده‌شده است.

اگر این قابلیت‌ها و ویژگیهای نام‌برده به درد شما می‌خورند. باید کمی منتظر باشید تا این به‌روز رسانی تا چند روز دیگر در تلبت و اسمارت‌فون شما رخ دهد. اگر شما علاقه دارید تا اسناد مهم خود را در فضای ابری ذخیره نمایید. این نسخه از GMail برای شما بسیار مناسب خواهد بود. همچنینی به دلیل پشتیبانی بهتر از زبان‌های راست به چپ به‌سادگی قادر خواهید بود تا پیغام‌های خود را به نحو بهتری به پارسی بنویسید.

پی‌نوشت:

اگر از نرم‌افزارهایی همچون Geary برای مدیریت حساب کاربری میل خود استفاده کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که ارسال ایمیل با زبان فارسی و از راست به چپ ممکن نیست که امیدواریم در نسخه‌های بعدی این مشکل  نیز برطرف گردد.

منبع: +

ارسال نظر سریعبرچسب ها : , ,