منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

iago ژنراتور بار Twitter منبع باز شد

\"Iago\"

iago ژنراتوری هست که توییتر از آن برای امتحان کردن سرویس‌هایی که به کاربرانش ارائه می‌دهد استفاده می‌کند و برای پیشرفت در این پروژه دیروز iago رو منبع‌باز اعلام کرد و  تحت مجوز عمومی Apache 2.0 بر روی GitHub قرار داد.

Chris Aniszczyk ،مدیر بخش منبع‌باز توییتر، اعلام کرد که شرکت میکرو-بلاگ‌نویسی ایجاد iago رو اجباری می‌دانست چرا که هیچ کدام از ژنراتور‌های بارگذاری چه از نوع تجاری و چه از نوع اوپن‌سورس تمامی قابلیت‌های لازم رو فراهم نکرده‌اند.

iago ژنراتوریست که ما همیشه آرزوی داشتنش را داشتیم. حالا آن‌را خودمان ساخته‌ایم و بصورت منبع‌باز در اختیار تمامی توسعه‌دهنده‌ها قرار دهیم تا مشکلات آن‌را با ما به‌اشتراک بگذارند تا بتوانیم به سریع‌ترین شکل ممکن آن‌ها را برطرف کنیم و iago را پیشرفته‌تر کنیم.

این نرم‌افزار با زبان Scala نوشته شده است و توسط هرکسی که به نوشتن کد‌های JVM آشنا باشه قابل ارتقا هست. این نرم‌افزار در حال حاضر  از سرویس های HTTP، UDP، Thrift و Memcached / Kestrel بصورت کامل پشتیبانی می‌کنه.

برای دریافت سورس‌کد iago و همچنین اطلاعات تکمیلی می‌توانید به صحفه‌ی این پروژه در GitHub مراجعه فرمائید. برای دریافت آخرین اخبار در مورد این پروژه و همچنین گزارش باگ و یا پرسش  @iagoloadgen را در توییتر دنبال‌کنید. همچنین می‌تونید به اجتماع کاربران این نرم‌افزار در گروه‌های گوگل بپیوندید.

مطالب مرتبط :

  1. VLC و موفقیت با طعم منبع باز
  2. Allura به مرکز توسعه آپاچی رسید
  3. Brackets نرم‌افزار ویرایشگر متن باز تحت وب شرکت ادوبیبرچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,