منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

Instagrille، نسخه ویندوزی اینستاگرام

همان‌طور که مطلع شده‌اید، هفته گذشته، برنامهٔ محبوب اشتراک‌گذاری تصاویر اینستاگرام، نسخه رسمی اندروید خود را عرضه کرد و ظرف ۲۴ ساعت بیش از ۱ میلیون بار دانلود شد. این برنامه که می‌توان آن را پرطرفدارترین برنامه اشتراک عکس در بین شبکه‌های موبایلی نام برد، در حال حاضر تنها برای کاربران iOS و اندروید قابل دسترسی است اما روز گذشته، برنامه تحت دسکتاپی با نام Instagrille امکان استفاده از شبکه اینستاگرام را برای کاربران ویندوزی فراهم کرد.
این برنامه به کاربران ویندوزی این امکان را می‌دهد تا اکثر کارهای قابل انجام در محیط اصلی اینستاگرام نظیر لایک، دیدگاه و دنبال کردن افراد را روی دسکتاپ خود انجام دهند؛ به جز امکان آپلود عکس! Instagrille دقیقا شبیه به برنامه Carousel است که برای کاربران سیستم‌عامل مک عرضه شده‌است.
اینستاگرام هنوز برنامه خاصی را برای عرضه نسخه دسکتاپ برنامه خود ندارد و هیچ معلوم نیست که آیا می‌توانیم به طور رسمی منتظر عرضه آن برای سیستم‌عامل‌هایی نظیر ویندوز و مک باشیم یا نه اما در هر صورت، اگر تمایلی به استفاده از این شبکه روی کامپیوتر ویندوزی خود را داشته باشید، در حال حاضر Instagrille پیشنهاد بسیار خوبی برای شما است.

منبع اصلی خبر


دیدگاه‌ها: (۲)

ژینوس آ. <شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۶>

هفته گذشته!؟ این خبر مربوط به یکسال پیش هستش! هفتم آوریل ۲۰۱۲!

محمد حسین‌زادگان <یک‌شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۳:۲۹>

خيلى خيلى خيلى قديميه!! اصن نميفهمم دليل انتشار اين مطلبو!