منبع اصلی نوشتار زیر در این لینک قرار دارد

Meego Avatar – Meegon

سلام این پست یک چیزی هست در توضیح کمیک -۳ \':D\'   چند روز پیش به ایدنتیکا سر زدم و اولین تغیری که در احوالات یوزر ها و دوستان دیدم این بود که همه قیافه هاشون یک جوری شده بود ! تغیر ها هم ربط پیدا میکرد به میگو ! خلاصه همه میگویی شدن !

\"\"

کلا این ایده ی MeeGo avatar یا MeeGo characters یا meegon  یا هرچی اسمش هست  برام خیلی جالب بود  . توی ویکی میگو هم میتونید صفحشو ببینید . Thelight هم با معرفی این  سایت یک راه حل آسون برای ساخت این آواتورا ها بهم نشون داد  که دیگه لازم نیست با برنامه های Inkscape و Gimp سر و کله بزنید !

این ایده منو یاد سایتی انداخت که یه مدت قبل تر دیده بودم ! حتما خیلی از شما مثل من میمونِ چیتوز ، یکی از ادمک های کارتونی مورد علاقتون بود ! من اون موقع ها حتی عکساشو از روی پاکت های چیپس و پفک میبریدم و جمع میکردم \':)\' ) !

\"\"

ایده ی چیتوزیها هم خیلی شبیه به آدمکای میگو هست گرچه روند بازیش به نظرم خیلی مسخرست (خوب شاید قرار نباشه مسخره باقی بمونه ! ) و فقط از همون موضوع ساخت یک شکلک/آواتور  شخصی از لوگوی چیتوز خوشم آمد .

دارم فکر میکنم این بازی ساخت آواتور شخصی  برای طرفدارای  یک برنامه یا محصول از روی لوگوی اون  داره کم کم باب میشه ! یک جور شاخه ی جدید میشه توی تبلیغات شایدم هست ! خوب البته مسلما هست ولی هنوز رسمی نشده ! شایدم شده؟!اصلا نمیدونم ؟ْ :/ ‌برچسب ها :